Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Kā atteikties no ātriem kredītiem


Šī informācija būs vairāk paredzēta tiem , kam nepatīk ātrie kredīti , vai arī’bieži mēdz iekulties nepatikšanās ar ātrajiem kredītiem. Tad nu šie cilvēki var sevi atbrīvot no topošajām nepatikšanām. Bet nu sāksim ar visu pēc kārtas.

Ātrie kredīti Latvijā parādījās pirms gadiem 5 līdz 6 gadiem. viss sākas ar vienu aizdevēju. Smscredit.lv . taču nu jau šie aizdevēji ir vairāk nekā 10. Tas sava ziņā nāk par labu mums, jo ir lielāka izvēle un ir labāki piedāvājumi. Tā kā atliek tikai izvēlēties. Lai neapjuktu piedāvājumā, tiek piedāvāts izmantot kādu no salīdzinātājiem, kur ir apkopoti visi ātrie kredīti . Tādā veidā ir iespējams ietaupīt, jo nu katrs aizdevējs piemēro savus komisijas maksājumus un 5 likmes par izsniegto ātro aizdevumu. Tāpat katram kreditoram ir sava veida kredīta pagarināšanas maksa ( pagarināšana nozīmē pagarināt kredīta atgriešanas laiku.). Tā kā der ievērot arī šos nosacījumus. Bet tas lai vairāk paliek tiem, kas grib aizņemties, Tagad pastāstīsim par šī raksta galveno tēmu. Kā atteikties no ātrajiem kredītiem.

Jau labu laiku, konkrētāk sakot, no tā brīža, kad sāka parādīties cilvēki, kuriem ir parādsaistības ar šīm ātro kredītu kompānijām. Tad nu ieviesta tāda iespēja, kā iesniegums par kredīta neizsniegšanu. Tādējādi cilvēks pats sevi var iekļaut sarakstos, kuriem netiek izsniegti ātrie kredīti. Cilvēks pats var noteikt uz cik ilgu laiku viņš vēlas būt šajā sarakstā, Vienu, divus vai varbūt pat visus trīs gadus.Pēc šī termiņa beigām cilvēks var atkal aizņemties, vai arī iesniegt vēl vienu iesniegumu. Iesniegto iesniegumu nav arī iespējams atsaukt.Tātad ja reiz iesniedzi, tad atpakaļceļa vairs nav. Iesniedzot šo iesniegumu cilvēks var izvēlēties, kurās kompānijās viņam tiek liegts aizņemties, Vari izvēlēties visas, vari arī izvēlēties tikai kādu no visām kreditoru kompānijām, kura tad lai liedz tev aizņemties.

Kāds labums ir atteikties no šiem kredītiem?

Šāda veida iesniegumi var palīdzēt tiem cilvēkiem ,kas mīl aizņemties katru dienu, izvairīties no nonākšanas parādos vai arī no neizbēgamā kredītu apļa, jeb lai atdotu aizdevumu tiek paņemts jauns aizdevums citā kompānijā. Tā cilvēks iet pa riņķi un katru reizi viņam jāmaksā ir aizvien vairāk un vairāk. Ticiet man , tas taču ir neizdevīgi, kur nu vēl runāt par to vai tas ir saprātīgi.Labāk ir iztikt bez šīs naudas, nekā aizņemties, lai pēc tam pašam rastos daudz lielākās problēmas nekā tikai naudas trūkums. Esi uzmanīgs!