Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Kāpēc kredīti jāaizņemas prātīgi


Ātrie kredīti , vai jeb kāda cita veida aizņemšanās vienmēr ir jāizvērtē, jo nu tā nebūs tā lieta ar ko nu katrs gribētu jokot. Kāpēc ? Tādēļ, ka aizdevumi, aizņēmumi, kredīti un citas lietas ir arī kādreiz jāatdod, citas ātrāk , citas vēlāk, bet ir jāatdod tāpat. Neatdošanas gadījumā jums var nākties maksāt ievērojami vairāk nekā jums bija jāatdod sākotnēji. Jo tomēr parāds ir parāds.

Kāpēc pieminu šo tēmu? Tāpēc, ka pāris gadus atpakaļ bija ātro kredītu uzplaukums, kad visi kad vien  varēja ņēma ātros kredītus, nedomājot par mērķiem, kam tie nepieciešami. Tā teikt ņēma ātros kredītus, lai realizētu visas savas iegribas.Gribēja ar draugiem iedzert un pabalēties – ņēma ātro kredītu, gribēja samaksāt rēķinus, lai nesanāk parādi – ņēma ātros kredītus. Tikai pie kā tas noveda? Lielākoties tas noveda pie tādām situācijām, par kurām cilvēki nevēlējas iedomāties. Pie parādiem, sabeigtiem nerviem saistībā ar parādu atdošanu, ātro kredītu izsniedzēju zākāšanu. Protams, ir arī cilvēki , kuri no šā visa ir izsprukuši. Kā? Elementāri, viņi pirms aizņemšanās aizdomājās, vai spēs atdot, vai šis aizdevums ir tik nepieciešams, vai arī var iztikt, bez šī aizdevuma. Tādējādi viņi pasargāja sevi no iespējamām sekām ar negatīvu pieskaņu.

Cik nav nācies dzirdēt, par to kas notiek ja neatdod šos aizdevumus.Tāpat nākas dzirdēt arī gadījumus, ka cilvēki devušies strādāt uz ārzemēm, lai tikai varētu atdot šos ātros aizdevumus. Tas nav patīkami, zinot arī to, ka jau tā ir izbraukuši liela daļa Latvijas iedzīvotāju.Tas liek aizdomāties par to ko mēs darām, jo mūsu pieņemtie lēmumi ir tie kas veido mūsu nākotni.Tad nu būsim apzinīgi un aizņemsimies ātro kredītus, kā arī citus kredītus uzmanīgi un nesabojāsim sev dzīvi saskaroties ar kredītu piedzinējiem un sabojātām kredītvēsturēm, jo mazums, kad tas mums viss var smagi iegriezt. Tik pat labi pat pēc  gada vēlēsies iegādāties ko līzingā vai kredīta un būsi spiests samierināties ar to ka pats esi sev visu sabojājis.

One thought on “Kāpēc kredīti jāaizņemas prātīgi

  1. Pingback: Kā pareizāk salīdzināt ātros kredītus | Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Comments are closed.