Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Pēc kā mēs piedāvājam salīdzināt ātros kredītus 2. daļa


Kā jau iepriekš rakstījām, tad vēlamies jūs iepazīstināt ar to pēc kādiem kritērijiem piedāvājam jums salīdzināt ātros kredītus un tieši kāpēc pēc šādiem kritērijiem to darām.Iepriekšējā rakstā, aprakstījām pirmos trīs punktus nu no mūsu visiem punktiem. Atgādināsim jums, par ko tad mēs rakstījām. Tātad izstāstījām par to kas ir pirmais kredīts bez procentiem, tad vēl noskaidrojām, kādas ir maksimālās summas, ko var aizņemties pieredzējuši aizņēmēji, kā arī cilvēki kas aizņemas pirmo reizi. Tālāk tad nu mēģināsim noskaidrot pārējos faktorus un tikt galā ar tiem.

Izsniegšanas laiks

Nākamais tad nu būs izsniegšanas laiks. Mūsu prāt šis faktors pats par sevi izsaka visu.Šis norāda cik ilgā laikā aptuveni tiks izskatīts jūsu aizdevuma pieteikums. Kā redzams tabulā, tad reti kura , pareizāk viena kompānija pieteikumu izskata ilgāk par vienu stundu. Bet nu šeit ir attaisnojums, naudas summa, kuru pieejama ir daudz daudz lielāka, kā pie citiem. Šie laiki arī nenozīmē, ka izskatīšana ir tik ilga, Aizdevuma pieteikums var tikt izskatīts arī 5 minūšu laikā. Arī der atcerēties, ka nakts vidū jums neviens neizsniegs aizdevumu.Cilvēkiem taču arī gribas gulēt 🙂 Nākamo daļu gribētos īpaši izcelt. Kāpēc?

Procenti ņemot ātros kredītus

Tādēļ ka šī ir tā svarīgāka daļa visā šajā pasākumā. Protams, pārējās arī ir svarīgas, bet šī ir īpaši svarīga. Kādēļ? Tādēļ ka šajā sadaļā ir iespējams noskaidrot, cik lielu procentu likmi aizdevējs gribēs jums pieprasīt par izsniegto kredītu.Un ne mazāk svarīgi ir fakts, ka šī sadaļa arī atbilst sadaļai par pirmo kredītu bez %, jo ja pirmais kredīts ir ar procentiem ,jums automātiski ir jāskatās procentu likme, lai noskaidrotu, vai tas der vai neder jums.Kā arī ja aizņematies ne pirmo reizi ir svarīgi noskaidrot % likmi.

Procentu likmes šiem ātriem kredītiem esam norādījuši diapazonos, jeb no mazākiem procentiem līdz lielākiem. tas darīts ar nolūku, jo tā kā % likme katra aizdevuma summai ir dažāda, tad nu uzskaitīt visas precīzās % likmes būtu apgrūtinoši, un padarīt tāds jums patīkami pārskatāmā formātā būtu neiespējami. Daļai esam arī norādījuši mazāko procentu likmi. Tā kā šo sadaļu iesaku ņemt vērā visiem, kas izmanto šo ātro kredītu salīdzinātāju. Jo ja neizmantojat procentu sadaļu, tad nu pastāv iespēja, ka jūsu pieteiktais aizdevums nebūt nebūs tas izdevīgākais aizdevums ko varējāt pieteikt.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Šis ir nopietni piemināms fakts. Daudzi jo daudzi vēlas aizņemties pat tad ja viņiem jau iepriekš ir bijušas problēmas ar ātrajiem kredītiem. Tāpēc der iegaumēt šo to. Lai vai šis raksts ir tapis vairāk kā pirms 3 gadiem. Tomēr mainoties laikam izdomājām ka ir laiks papildināt šo rakstu ar aktuālāku informāciju kas ir aktuāla 2017 gadā. Tad nu ir laiks pieķerties pie tās informācijas, kura ir aktuāla daudziem. It īpašie tiem kas meklē aizdevumu ar sabojātu kredītvešturi. Te mēs īpaši gari nevaram izplūst, bet viss ko mēs varam pateikt tevi neiepriecinās. Ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi nav pieejami. Iepriekš ieveitotājā saitē vari iepazīties ar sīkāku informāciju, viss ko mēs varam pateikt ka aizdevēji tev neizsniegs aizdevumu. Bet nu vari mēģināt pieteikties un skatīties varbūt kāds aizdevējs tev tomēr piešķirs aidevumu. Bet ar to nevajadzētu spēlēties un 99% aizdevēju tev tiešām neiedos kredītus.

Šis ir raksts no raktu sērijas par ātriem kredītiem. Precīzāk par to kā tos piedāvā salīdzināt ātro kredītu salīdzinātājs euroatriekrediti.lv

One thought on “Pēc kā mēs piedāvājam salīdzināt ātros kredītus 2. daļa

  1. Pingback: Pēc kā mēs piedāvājam salīdzināt ātros kredītus 3. daļa | Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Comments are closed.