Īstermiņa aizdevumi eiro valūtā

Pēc kā mēs piedāvājam salīdzināt ātros kredītus 4. daļa


Šis ir noslēdzošais raksts no rakstu sērijas par tēmu ātrie kredīti , kurā noskaidrojam to kā tie tiek salīdzināti un kādi faktori tiek izmantoti lai salīdzinātu tos, kā arī izskaidrojām katra faktora nozīmi.

Līdz šim esam aplūkojuši sekojošus faktorus: Pirmā aizdevuma % , Maksimālo summu, Pirmā aizdevuma summas,Izsniegšanas laiku, Procentus kas jāmaksā aizņemoties, tāpat vecuma ierobežojumus un reģistrācijas maksu. Tagad atlicis ir tikai pēdējais kritērijs.

Pēdējais kritērijs ir darba vietas nepieciešamība.Šis ir ļoti svarīgs faktors, jo ja nav darba vieta, tad 99% gadījumu ātrais kredīts jums netiks izsniegts. Iemesls ir  pa visam vienkāršs. Nav darba vietas, nav garantijas, ka spēsi šo ātro kredītu atdot.Agrāk šis kritērijs nebija tik svarīgs, bet kopš liela daļa cilvēku pieteicās un saņēma ātros kredītus, nekur nestrādājot un neatdeva, tad tika pieņemts likums, kas no saka ka ir nepieciešama darba vieta.Šis ir solis ar ko sākt salīdzināšanu. JA nav darba vietas, tad ar ātriem kredītiem nav ko krāmēties, sataisīsi sev tikai nepatikšanas, jo cik nav lasīts par tiem , kas aizņēmušies un nav spējuši atdot kredītu. Pat ar banku izsniegtajiem kredītiem ir nācies klausīties par šādiem gadījumiem. Daļa pat lai atmaksātu kredītus dodas strādāt uz ārzemēm. Tad nu esi prātīgs un apdomā vai tev maz vajag šo aizdevumu. Neaizmirsti arī par faktu, ka neatdots kredīts ir traips jūsu kredītvēsturē, kas liedz jums vismaz pāris gadus aizņemties,iegādāties ko uz nomaksu, vai kā savādāk.Tāpat pie lielākām summām, var sanākt arī lielāki izdevumi kad vajadzēs atdot aizdevumu.Tā kā esi prātīgs un ņemt vērā visus kritērijus pēc kuriem tiek salīdzināti kredīti.

Šis ir noslēdzošais jeb pēdējais raksts no 4 rakstu sērijas par to kā aizņemties ātros kredītus un pēc kādiem kritērijiem mēs piedāvājam jums tos salīdzināt. Kā arī piedāvājam nelielu ieskatu katrā no šiem kritērijiem, lai noskaidrotu kā tad atrast to labāko kredīta izsniedzēju savam ātrajam kredītam.Iepriekšējos rakstos esam katrā pastatījuši par 2-3 kritērijiem, izskaidrojuši kāpēc tieši šis kritērijs tiek piedāvāts, kā arī’nozīmi katram no šiem ātro kredītu salīdzināšanas kritērijiem.Tagad esi uzzinājis daudz ko jaunu un noderīgu savu kredītu izvēlē. Tad nu lai tev noder šī visa vai arī vismaz daļa no šīs lietderīgās informācijas un esi gudrākais ātro kredītu salīdzināšanā.